Baanindeling 900 Ronde Ulvenhout zondag 29 april 2018


baan Naam Vereniging Plaats Klasse Afstand
1 1A Merline van den Berg HBS Almere Almere CJ Korte
2 1B Bert Geboers Rozenjacht Recht Door Zee  Hoogeloon CD Korte
3 1C Kimi Geboers Rozenjacht Recht Door Zee  Hoogeloon CJ Korte
4 1D Laura Willaert KJSS Rumst RDJ Korte
5 2A Roos Gosens Zwartmikkers Middelbeers RDJ Korte
6 2B Marcel Wagemakers Alliance d'Amitié Ulvenhout RD Korte
7 2C Menno Roseboom Alliance d'Amitié Ulvenhout RD Korte
8 2D Willy Hellemans KJSS Rumst RD Korte
9 3A Patrick Jacobs XAT Wuustwezel RD Korte
10 3B Tim Bruijns AHV Centaur Amersfoort RD Korte
11 3C Kimi op de Weegh Alliance d'Amitié Ulvenhout RHJ Korte
12 3D Niels van Erk Alliance d'Amitié Ulvenhout RHJ Korte
13 4A Koen Nonnekes Alliance d'Amitié Ulvenhout RHJ Korte
14 4B Davy de Wilde Nimrod Etten-Leur RHJ Korte
15 4C Jonas Jacobs XAT Wuustwezel RHJ Korte
16 4D Maarten Delien Zwartmikkers Middelbeers RHJ Korte
17 5A Melle Spanjers Zwartmikkers Middelbeers RHJ Korte
18 5B Sem BruŽl Schutterij Ravenstein Kloetinge RDJ Korte
19 5C Roos BruŽl Schutterij Ravenstein Kloetinge CJ Korte
20 5D Anneke Meijer Alliance d'Amitié Ulvenhout Deb Korte
21 6A Natascha BruŽl Schutterij Ravenstein Kloetinge CS Lange
22 6B René van der Voort Schutterij Ravenstein Kloetinge CS Lange
23 6C Nick Luijendijk ARC Rotterdam CS Lange
24 6D Jos Leertouwer ARC Rotterdam CS Lange
25 7A Wil Frankhuisen Schutterij Ravenstein Kloetinge CV Lange
26 7B Jan-Willem BruŽl Schutterij Ravenstein Kloetinge CS Lange
27 7C Lars Linders Willem Tell sc Hoensbroek RHS Lange
28 7D Ad van Vught St Sebastiaan Goirle CV Lange
29 8A Frits Boskma Schutz von Rode Herzogenrath CV Lange
30 8B Leo Meijer Schutz von Rode Herzogenrath CV Lange
31 8C Leo Korstanje Schutterij Ravenstein Kloetinge CM Lange
32 8D Jim de Haan Schutterij Ravenstein Kloetinge CM Lange
33 9A Joan Koole Schutterij Ravenstein Kloetinge CS Lange
34 9B Humphrey Scholten Schutterij Ravenstein Kloetinge CS Lange
35 9C Hedwig Roest Gr. Jacoba van Beieren Gouda CM Lange
36 9D Eelco Schuring Alliance d'Amitié Ulvenhout RHV Lange
37 10A Patrick de Visser Gr. Jacoba van Beieren Gouda CS Lange
38 10B Mark Gort Oude Doelen Roosendaal CS Lange
39 10C Piet Snel Gr. Jacoba van Beieren Gouda CV Lange
40 10D Daniel van Heijden Oude Doelen Roosendaal CS Lange
41 11A Jack Strijbos Oude Doelen Roosendaal CS Lange
42 11B Aad Scheerman Gr. Jacoba van Beieren Gouda RHV Lange
43 11C Mon Meeusen XAT Wuustwezel CM Lange
44 11D Wim van Zundert Oude Doelen Roosendaal CM Lange
45 12A Adrie Oomen Oude Doelen Roosendaal CM Lange
46 12B Jurgen Beerlandt XAT Wuustwezel CS Lange
47 12C Jan Adriaenssens XAT Wuustwezel CS Lange
48 12D Jorg Van Immerseel XAT Wuustwezel CS Lange
49 13A Patrick Pennings Rozen van Oranje Heeze CS Lange
50 13B Maxime Adriaenssens XAT Wuustwezel RHJ Lange
51 13C Harry Koot Alliance d'Amitié Ulvenhout CV Lange
52 13D Ton van Gestel Alliance d'Amitié Ulvenhout CV Lange
53 14A Wim van Erk Alliance d'Amitié Ulvenhout RHS Lange
54 14B Dimitri Jakobsen UNO Borsele RHS Lange
55 14C Bert de Jong Alliance d'Amitié Ulvenhout CV Lange
56 14D Theo Polderman Fredrik Hendrik Delft CV Lange
57 15A Jennifer Pols Fredrik Hendrik Delft RDJ Lange
58 15B Ylona Lindenberg UNO Borsele CM Lange
59 15C Jaap Rentmeester UNO Borsele CV Lange
60 15D Anne Kruijswijk Alliance d'Amitié Ulvenhout RDJ Lange
61 16A Robert-Jan van Olffen Agon Sagitta Emmen RHS Lange
62 16B Zeno Diepstraten St Sebastiaan Goirle RHJ Lange
63 16C Sarah Truyen  KJSS Rumst RDJ Lange
64 16D Rani Van den Bulck KJSS Rumst RDJ Lange
65 17A Liesbeth Kruijswijk Alliance d'Amitié Ulvenhout RDS Lange
66 17B Erwin Spriet Alliance d'Amitié Ulvenhout RHS Lange
  17C         Lange
67 17D Jens Van Reeth KJSS Rumst RHJ Lange
68 18A Aycko De Smedt KJSS Rumst RDJ Lange
69 18B Joost Verlouw Concoedia Florebith Oudenbosch CHS Lange
70 18C Bart Cuypers KJSS Rumst RHS Lange
71 18D Magna Vervoort KJSS Rumst RDS Lange
72 19A Rita Audenaert SBM Melsele CV Lange
73 19B Jarno Truyen KJSS Rumst RHJ Lange
74 19C Elian van Steen KSG Merksplas RHJ Lange
75 19D Ben Jansen KJSS Rumst RHJ Lange
76 20A Jarno De Smedt KJSS Rumst RHJ Lange
77 20B Julie Hellemans KJSS Rumst RHJ Lange
78 20C Nils Pocket SBM Melsele RHJ Lange
79 20D Bram Vonck SBM Melsele RHJ Lange
80 21A Erik Vervoort KJSS Rumst RM Lange
81 21B Tom Jansen KJSS Rumst RHS Lange
82 21C Warre Vonck SBM Melsele RHJ Lange
83 21D Chris Willaert KJSS Rumst RM Lange
84 22A Stan Lemmens Rozenjacht Recht Door Zee  Hoogeloon RHJ Lange
85 22B Jeroen Frieling Rozenjacht Recht Door Zee  Hoogeloon RHJ Lange
86 22C Hilde Van Geenhoven SBM Melsele RDS Lange
87 22D Chris Truyen  KJSS Rumst RHS Lange
88 23A William De Smedt KJSS Rumst RHS Lange
89 23B Tine Daelman SBM Melsele RHS Lange
90 23C Remi Van Bemmel SBM Melsele RHS Lange
91 23D Thierry Maes SBM Melsele RHS Lange
92 24A Yoeri Segers SBM Melsele RHS Lange
93 24B Marchel Kluijtmams L'Union Boxtel RM Lange
94 24C Adrie van de Langenberg L'Union Boxtel RM Lange
95 24D Hanne Burggraeve Heideschutters Kalmthout RDJ Lange
96 25A Benjamin Nelen Essense Lange Afstandschutters Essen RHS Lange
97 25B Frederic Simons Heideschutters Kalmthout CS Lange
98 25C Wei Xuan Cheng Heideschutters Kalmthout RDS Lange
99 25D Kjell Feyen Heideschutters Kalmthout RHJ Lange
100 26A Mark van der Poel De Hockedam Mijnsheerenland RHS Lange
101 26B Raymond van der Poel De Hockedam Mijnsheerenland RHS Lange
102 26C Johannes Gysen Heideschutters Kalmthout RHS Lange
103 26D Sammy Osendarp Heideschutters Kalmthout RHS Lange
104 27A Eva de Smet Heideschutters Kalmthout RDJ Lange
105 27B Herman Carlebur Houts Welvaren Mierlo RM Lange
106 27C Igor Minkenberg Vriendenkring Rijen RHS Lange
107 27D Henk Beek Vriendenkring Rijen RHS Lange
108 28A Cees Willemen De Romeinen Gilze RHV Lange
109 28B Giuliano Cini L'Union fait la force Roosendaal RHV Lange
110 28C Henrie van Dun Recht door zee  Gemonde CM Lange
111 28D Rob Termeer Recht door zee  Gemonde RHS Lange
112 29A Bart Paalvast HBSV Achilles Alkmaar RHV Lange
113 29B Derek Vredeveld HBSV Achilles Alkmaar RHV Lange
114 29C Guus Zebregs Meierijers Berkel-Enschot CM Lange
115 29D Pim van Dijken Meierijers Berkel-Enschot RHV Lange
116 30A JŲrgen Hendriks HBSV Achilles Alkmaar RHS Lange
117 30B Brett Sutcliffe HBSV Achilles Alkmaar RHS Lange
118 30C Coen van den Berg ASV Prins Willem Alexander Hulshorst CM Lange
119 30D Annemiek van den Heuvel HBSV Achilles Alkmaar RM Lange


900 Ronde Ulvenhout 2018    Hier aanmelden


5 ICC Rondes wedstrijden in  2018     Flyer 900ICC 2018.pdf


Wedstrijden in Ulvenhout


Terug naar boven