Herfstwedstrijd zondag 12 november 2017

1. Aspiranten t/m 10 jr
bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
herfst eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
171355 Laura Wisse Vriendenkring Rijen 22-11-2008 217 1  
166612 Roos Gosens Zwartmikkers Middelbeers 9-8-2006 186 2  
171521 Kimi Op de Weegh Alliance d'Amitié Ulvenhout 13-2-2006 140 3  
170552 Joey Plaizier Alliance d'Amitié Ulvenhout 28-11-2008 130 3  
167422 Tygo Kruit Alliance d'Amitié Ulvenhout 1-9-2006 94 5  
11102 Adeline Putman Nimrod Etten-Leur 9-2-2009 88 4  
100097 Marit van Andel St. Sebastiaan Oosterhout 3-7-2007 43 7  
2. Aspiranten 11/12 jr
bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
herfst eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
167687 Niels van Erk Alliance d'Amitié Ulvenhout 4-8-2004 246 1 2
166782 Bas van den Broek Nimrod Etten-Leur 6-6-2005 239 2 1
169495 Amy Tarling Alliance d'Amitié Ulvenhout 28-6-2005 223 3 3
167635 Kas Slaghekke Alliance d'Amitié Ulvenhout 10-6-2004 163 4 4
171520 Koen Nonnekes Alliance d'Amitié Ulvenhout 9-7-2005 155 5  
168035 Christian van Haperen Alliance d'Amitié Ulvenhout 1-9-2005 141 6  
170435 Niko Havermans E.W.E. Zundert 31-8-2004 68 7  
6. Aspiranten Compound t/m 12 jr
bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
herfst eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
169081 Kimi Geboers Rozenjact door Zee Hoogeloon 5-8-2008 265 1  
3. Cadet 13/14 jr
bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
herfst eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
167568 Menno Rommers L'Union Fait La  Force Roosendaal 2-9-2002 258 1 1
164567 Zeno Diepstaraten St. Sebastiaan Goirle 6-11-2002 245 2 3
164473 Niels Elst Concordia Florebith Oudenbosch 5-4-2003 243 3  
168195 Erik Visser Nimrod Etten-Leur 25-3-2003 222 4 4
154472 Robert Rommens Concordia Florebith Oudenbosch 25-9-2002 217 5  
169104 Vera Minkenberg Vriendenkring Rijen 6-3-2003 210 6 2
170416 Sem Nous E.W.E. Zundert 15-6-2003 185 7  
167309 Anne Kruiswijk Alliance d'Amitié Ulvenhout 8-4-2002 172 8  
168515 Fenna Bogaard Nimrod Etten-Leur 20-2-2003 167 9  
168732 Stijn de Vries Nimrod Etten-Leur 18-8-2002 168    
171516 Jordi Kuijlaars Alliance d'Amitié Ulvenhout 18-7-2002 153    
170134 Lisa Römgens Alliance d'Amitié Ulvenhout 28-10-2002 147    
777777 Maarten Delien Zwartmikkers Middelbeers 23-3-2003 137    
 168602 Sanne van Dongen Vriendenkring Rijen 26-5-2003 134    
169987 Berry  de Wit Nimrod Etten-Leur 13-10-2002 124    
100095 Noa Parmaksiz Alliance d'Amitié Ulvenhout 6-9-2002 84    
Cadet 15-16 jr
bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
herfst eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
161888 Bryan Voskamp Odysseus Dordrecht 6-1-2000 261 1 2
160940 Ronald Gijsen Nimrod Etten-Leur 7-7-2000 258 2 1
163924 Stephan Landzaat De Meierijers Berkel-Enschot 26-12-2001 245 3 3
163881 Tara Jong Nimrod Etten-Leur 26-11-2000 209 4  
170756 Ivana Jongeneelen Nimrod Etten-Leur 21-7-2001 192 5 4
171229 Jeroen Frieling Rozenjact door Zee Hoogeloon 2-11-2001 187 6  
159839 Coen Beemer Nimrod Etten-Leur 7-10-2000 185 7  
100096 Stan Lemmens Rozenjact door Zee Hoogeloon 11-7-2001 58 8  
Junioren 17-20 jr
bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
herfst eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
159118 Meindert Kempe Alliance d'Amitié Ulvenhout 17-8-1999 261 1 1
165958 Mathijs de Jong E.W.E. Zundert 20-10-1999 136 2 2
10. Cadet Hout/BB 13/16 jr
bondsnr naam vereniging plaats geboorte
datum
herfst eindstand
open ronde
eindstand
finale rondes
164848 Melle Spanjers Zwartmikkers Middelbeers 16-5-2003 213 1 1
164753 Dakota van Deelen Nimrod  Etten-Leur 16-9-2002 108 2 2


Eindstand Jeugd Regio Competitie 2017




Wedstrijden in Ulvenhout




Terug naar boven