Voorlopige deelnemerslijst zomerwedstrijd zondag 6 mei

  bondsnr naam vereniging plaats klassse
1 171355 Laura Wisse Vriendenkring Rijen 1. Asp t/m 10
2 171468 Arlon Staffeleu Concordia Florebith Oudenbosch 1. Asp t/m 10
3 172220 Jason Stam Concordia Florebith Oudenbosch 1. Asp t/m 10
4 333333 Glenn Veld Alliance d'Amitié Ulvenhout 1. Asp t/m 10
5 171352 Adeline Putman Nimrod Etten-Leur 1. Asp t/m 10
6 555555 Nele Bakker Alliance d'Amitié Ulvenhout 1.asp t/m 10
7   Arwen Snijders Alliance d'Amitié Ulvenhout 2. Asp 11/12
8 166612 Roos Gosens Zwartmikkers Middelbeers 2. Asp 11/12
9 167635 Kas Slaghekke Alliance d'Amitié Ulvenhout 2. Asp 11/12
10 168035 Christian van Haperen Alliance d'Amitié Ulvenhout 2. Asp 11/12
11 171520 Koen Nonnekes Alliance d'Amitié Ulvenhout 2. Asp 11/12
12 171521 Kimi Op de Weegh Alliance d'Amitié Ulvenhout 2. Asp 11/12
13 444444 Bloem Aerts Alliance d'Amitié Ulvenhout 2. Asp 11/12
14 166782 Bas van den Broek Nimrod Etten-Leur 2. Asp 11/12
15   Brechtje Colen Alliance d'Amitié Ulvenhout 2.Asp 11/12
16 164473 Niels Elst Concordia Florebith Oudenbosch 3. Cadet 13/14
17 167369 Aron van Loon Alliance d'Amitié Ulvenhout 3. Cadet 13/14
18 167687 Niels van Erk Alliance d'Amitié Ulvenhout 3. Cadet 13/14
19 169104 Vera Minkenberg Vriendenkring Rijen 3. Cadet 13/14
20 170304 Richard Oostvogels L’Union Fait la force Roosendaal 3. Cadet 13/14
21 170416 Sem Nous E.W.E. Zundert 3. Cadet 13/14
22 170416 Sem Nous E.W.E. Zundert 3. Cadet 13/14
23 170435 Niko Havermans E.W.E. Zundert 3. Cadet 13/14
24 170674 Maarten Delien Zwartmikkers Middelbeers 3. Cadet 13/14
25 170369 Danielle Timmermans Nimrod Etten-Leur 3. Cadet 13/14
26 164005 Davy de Wilde Nimrod Etten-Leur 3. Cadet 13/14
27 168195 Erik Visser Nimrod Etten-Leur 3. Cadet 13/14
28 168515 Fenna Bogaard Nimrod Etten-Leur 3. Cadet 13/14
29 171595 Fabiano Werneri E.W.E. Zundert 3.Cadet 13/14
30 164855 Lucas Langendoen L'Union Fait La  Force Roosendaal 4. Cadet  15/16
31 100095 Noa Parmaksiz Alliance d'Amitié Ulvenhout 4. Cadet 15/16
32 154472 Robert Rommens Concordia Florebith Oudenbosch 4. Cadet 15/16
33 164466 Gijs Uitdewilligen Concordia Florebith Oudenbosch 4. Cadet 15/16
34 167309 Anne Kruiswijk Alliance d'Amitié Ulvenhout 4. Cadet 15/16
35 168732 Stijn de Vries Nimrod Etten-Leur 4. Cadet 15/16
36 167343 Floor van den Brande Nimrod Etten-Leur 4. Cadet 15/16
37 170756 Ivana Jongeneelen Nimrod Etten-Leur 4. Cadet 15/16
38
Meindert Kempe Alliance d'Amitié Ulvenhout 5. Junior 17-20
39 163881 Tara Jong Nimrod Etten-Leur 5. Junior 17-20
40 159839 Coen Beemer Nimrod Etten-Leur 5. junior 17-20
41 160949 Ronald Gijsen Nimrod Etten-Leur 5.junior 17-20
42 169987 Berry  de Wit Nimrod Etten-Leur 7. Cad Comp 13/16
43 161713 Veroniek Beemer Nimrod Etten-Leur 7. Cad Comp13/16
44 171464 Joey Brands Concordia Florebith Oudenbosch 9. Asp Hout/BB t/m 12
45 171467 Kim Lazeroms Concordia Florebith Oudenbosch 9. Asp Hout/BB t/m 12
46 168508 Thijs Bezemer Concordia Florebith Oudenbosch 10. Cad. Hout/BB 13/16 


Uitnodiging


Tussenstand Jeugd competitie 2018



Wedstrijden in Ulvenhout



Terug naar boven