Voorlopige deelnemerslijst Herfstwedstrijd zondag 28 oktober

 
bondsnr
naam vereniging plaats klassse
1 172220 Jason Stam Concordia Florebith Oudenbosch 1. Asp t/m 10
2 170552 Joey Plaizier Alliance d'Amitié Ulvenhout 1. Asp t/m 10
3 171355 Laura Wisse Vriendenkring Rijen 1.Asp t/m 10
4 172963 Nele Bakker Alliance d'Amitié Ulvenhout 1.Asp t/m 10
5
173114
Alicia Ossenblok Concordia Florebith Oudenbosch 1.Asp t/m 10 
6 171468 Arlon Staffeleu Concordia Florebith Oudenbosch 1.Asp t/m 10 
7 172968 Glenn Veld Alliance d'Amitié Ulvenhout 1.Asp t/m 10 
8 555555 Luuk Nonnekes  Alliance d'Amitié Ulvenhout 1.Asp t/m 10 
9 169495 Amy Tarling Alliance d'Amitié Ulvenhout 2. Asp 11/12
10 172962 Bloem Aerts Alliance d'Amitié Ulvenhout 2. Asp 11/12
11 168035 Christian van Haperen Alliance d'Amitié Ulvenhout 2. Asp 11/12
12 171521 Kimi Op de Weegh Alliance d'Amitié Ulvenhout 2. Asp 11/12
13 171520 Koen Nonnekes Alliance d'Amitié Ulvenhout 2. Asp 11/12
14 166612 Roos Gosens Zwartmikkers Middelbeers 2. Asp 11/12
15 173111 Marijn Vroegop Concordia Florebith Oudenbosch 2.Asp 11/12 
16 166423 Lucas Mol Concordia Florebith Oudenbosch 3. Cadet 13/14
17 170674 Maarten Delien Zwartmikkers Middelbeers 3. Cadet 13/14
18 164473 Niels Elst Concordia Florebith Oudenbosch 3. Cadet 13/14
19 169104 Vera Minkenberg Vriendenkring Rijen 3. Cadet 13/14
20 167687 Niels van Erk Alliance d'Amitié Ulvenhout 3.Cadet 13/14
21 222222 Richard Oostvogels L'Union fait la Force Roosendaal 3.Cadet/13/14
22 167309 Anne Kruijswijk Alliance d'Amitié Ulvenhout 4. Cadet 15/16
23 169540 Eline de Groot Alliance d'Amitié Ulvenhout 4. Cadet 15/16
24 164466 Gijs Uitdewilligen Concordia Florebith Oudenbosch 4. Cadet 15/16
25 170134 Lisa Römgens Alliance d'Amitié Ulvenhout 4. Cadet 15/16
26 164855 Lucas Langendoen L'Union Fait La  Force Roosendaal 4. Cadet 15/16
27 100095 Noa Parmaksiz Alliance d'Amitié Ulvenhout 4. Cadet 15/16
28 164472 Robert Rommens Concordia Florebith Oudenbosch 4. Cadet 15/16
29 172965 Nadia de kraa Alliance d'Amitié Ulvenhout 4.Cadet 15/16
30 169081 Kimi Geboers Rozenjact door Zee Hoogeloon 6.Asp compound t/m 12
31 171112 Sanne Wisse Vriendenkring Rijen 6.Asp compound t/m 12
32 171467 Kim Lazeroms Concordia Florebith Oudenbosch 9. Asp Hout/BB t/m 12
33 164848 Meel Spanjers Zwartmikkers Middelbeers 10. CadetHout/BB 13/16
34 168508 Thijs Bezemer Concordia Florebith Oudenbosch 10. CadetHout/BB 13/16

Max. 60 deelnemers

Uitnodiging


Tussenstand Jeugd competitie 2018



Wedstrijden in Ulvenhout



Terug naar boven